Turite klausimų? Skambinkite!
d. d. 9-16 val. tel: 8 698 35633

Pristatymas

Nemokamas pristatymas

Didesni negu 49 EUR užsakymai pristatomi į bet kurį Lietuvos miestą NEMOKAMAI.

Prekių pristatymo būdai Lietuvoje:


Atsiimk Omniva paštomate


Gauk prekę į namus, darbą


Atsiimk Lietuvos pašto skyriuje

Kaina: 2.50 EUR;

Trukmė: 1-3 darbo dienas

Kaina: 4.00 EUR;

Trukmė: 1-3 darbo dienas

Kaina: 2.00 EUR;

Trukmė: 2-5 darbo dienas

Parduotuvėje BaltaAvytė pirktas prekes pristatome per 1-5 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (dažniausiai prekes gaunate sekančią darbo dieną po jų išsiuntimo). 


Atsiimk Omniva paštomate

Atsiėmimas paštomate Omniva (siuntos gabaritai iki 41x38x64cm)

Kaina: užsakymus, kurių suma viršija 49 EUR, pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma iki 49 EUR, pristatymas per Omniva terminalus papildomai kainuoja 2.50 EUR.

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 12 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną.

Vieta: Omniva paštomatas. Pristatoma į 12 Lietuvos miestų: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Kėdainiai, Tauragė, Elektrėnai, Utena. Paštomatų adresus rasite ČIA. Papildoma informacija apie Omniva paštomatų naudojimą rasite ČIA.

Paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu (SMS) ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į UAB Poezija (BaltaAvytė.lt). Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.


 Gauk prekę į namus, darbą

Prekių pristatymas nurodytų adresų (Kurjeriu per Omniva tarnyba)

Kaina: užsakymus, kurių suma viršija 49 EUR, per kurjerį pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma iki 39 EUR, pristatymas per kurjerį papildomai kainuoja 4 EUR. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja 30 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 12 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką kurjeris informuos klientą telefonu arba SMS žinute.

Vieta: Pristatoma tiesiai klientui nurodytu adresu darbo dienomis.


 Atsiimk Lietuvos pašto skyriuje

Atsiėmimas Lietuvos pašto skyriuje (Lietuvos Paštu siunčiama siunta)

Kaina: užsakymus, kurių suma viršija 49 EUR, siunčiame NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma iki 39 EUR, pristatymas paštu papildomai kainuoja 2 EUR.

Trukmė: 3-5 d.d. po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali trukti iki 10 d.d.

Vieta: siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių. Klientas nurodytu adresu gauna pranešimą apie atkeliavusią siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu siuntinį galima atsiimti pašto skyriuje.


 

Prekių į užsienį pristatymas derinamas susisiekus su mumis el. paštu info@baltaavyte.lt . Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta. Primename, kad pristatymo išlaidos nėra įtrauktos į BaltaAvytė.lt parduotuvėje nurodomas prekių kainas. Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis: el. paštu info@baltaavyte.lt , telefonu: +37069835633 darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val.